Współpraca

Jeżeli interesuje Państwa tematyka rozwijana w ramach Living Lab, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. W szczególności jesteśmy otwarci na współpracę z innymi ośrodkami akademickimi i naukowo-badawczymi z kraju i zagranicy, jak również przedsiębiorcami i organizacjami społecznymi oraz instytucjami publicznymi, w tym samorządami.

  • Chcą Państwo wykorzystać platformę Living Lab do prowadzenia badań lub testów? Mają Państwo pomysł na zadanie dla seniorów, z którego moglibyśmy dowiedzieć się czegoś ciekawego? Dysponują Państwo technologią lub aplikacją dedykowaną seniorom i chcą ją przetestować w praktyce?

  • Pracują Państwo z osobami starszymi i chcą wykorzystać narzędzia Living Lab do animacji swojej i innych grup? Organizują Państwo gry miejskie, zawody sportowe, konkursy plastyczne lub inne zajęcia grupowe i chcą intensywniej wykorzystywać nowoczesne technologie?

  • Są Państwo zainteresowani wykorzystaniem platformy Living Lab do prowadzenia kształcenia osób starszych? Dysponują Państwo doświadczeniem i materiałami, którymi chcą się podzielić lub które chcą przetestować? Pracują Państwo z grupą osób, którym chcieliby Państwo  zapewnić możliwość korzystania z platformy e-learningowej Living Lab?

  • Dysponują Państwo sprzętem komputerowym, który może być użyty w naszych testach? Chcą Państwo wspomóc inicjatywę Living Lab udostępniając nam swoje usługi lub infrastrukturę?

Zapraszamy do kontaktu.